בי.די.פי השקעות נדל"ן בע"מ – יותר ויותר ישראלים רוכשים דירה בחו"ל

רכישת דירה להשקעה
רכישת דירה להשקעה

רכישת דירה להשקעה היא דרך טובה לגוון את התיק ולייצר הכנסה פסיבית, כך טוען יאיר בושרי המנכ"ל והבעלים של חברת בי.די.פי השקעות נדל"ן בע"מ.

השקעה בדירות יכולה להיות דרך מצוינת לבנות את העושר שלך ולייצר הכנסה פסיבית. דירות הן סוג נכס פופולרי מכיוון שהן קלות יחסית לתחזוקה, בעלות שיעורי תפוסה גבוהים ומספקות זרם הכנסה קבוע.

רכישת דירה להשקעה בין אם דרך קבוצת בי.די.פי השקעות נדל"ן בע"מ או חברה אחרת היא רעיון מצוין. דירות תמיד מבוקשות והן יכולות לייצר זרם הכנסה קבוע למשקיע.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להחליט האם ברצונכם לרכוש נכס חדש או קיים. אם אתה רוצה לקנות נכס קיים, אז אתה צריך להבין כמה זה הולך לעלות ומה יהיו ההוצאות החודשיות. אם אתה קונה נכס חדש, אז יש לך יותר אפשרויות לגבי סוג חומרי בניין ותכונות שאתה יכול לכלול בבית החדש שלך.

השקעה בנכס להשכרה היא דרך מצוינת להרוויח הכנסה פסיבית. רכישת דירה להשקעה אינה מסוכנת כמו שזה נשמע. אתה יכול להשתמש בכסף שאתה מרוויח מדמי שכירות כדי לשלם את המשכנתא ולהרוויח בטווח הארוך.

היתרון המרכזי של רכישת דירה להשקעה הוא שמדובר בהשקעה בסיכון נמוך ובעל תגמול גבוה. אתה יכול גם למכור או לשכור את הנכס שלך כאשר אתה צריך מזומן או רוצה לעבור דירה.

רכישת דירה בחו"ל

רכישת דירה בחו"ל היא הזדמנות טובה להשקעה. היתרונות ברכישת דירה בחו"ל הם בכך שניתן ליהנות מאורח החיים והתרבות של המדינה, כמו גם מהיתרונות הכלכליים.

אם אתם שוקלים לקנות דירה בחו"ל, אז הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:

– איזה סוג נכס אתה רוצה?

– איפה אתה רוצה לקנות את הנכס שלך?

– מה התקציב לרכישת הנכס שלך?

– כמה כסף יעלה לתחזק את הנכס שלך?

רכישת דירה בחו"ל יכולה להיות השקעה מצוינת. האסטרטגיה הטובה ביותר לרכישת דירה בחו"ל היא רכישתה למטרות השקעה.

כדי להפיק את המרב מההשקעה שלך, כדאי לרכוש דירה בחו"ל שתניב הכנסה. ניתן להשכיר נכס זה כדי לייצר הכנסה או להשתמש בו כבית נופש.

כשמדובר ברכישת דירה בחו"ל, יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון. אתה צריך לוודא שלמדינה שאתה משקיע בה יש כלכלה יציבה ולא עוברת סערה כלכלית. המדינה צריכה להיות גם בטוחה ושלא יהיו בה התקפות טרור או אסונות טבע.

אם ברצונכם לרכוש דירה למטרות השקעה, אזי הנכס צריך להיות מניב וצריך לייצר מספיק הכנסות משכירות כדי לכסות את החזרי המשכנתא ושאר ההוצאות. חשוב שהנכס שלך ייצר מספיק הכנסות כדי שיוכל לעזור לך לבנות הון עצמי לאורך זמן.

יותר ויותר ישראלים רוכשים דירה בחו"ל

יאיר בושרי, הבעלים של חברת בי.די.פי השקעות נדל"ן בע"מ מסביר כי עם עליית מחירי הנכסים בישראל, יותר ויותר ישראלים מחפשים הזדמנות השקעה בחו"ל.

הכלכלה הישראלית פורחת והביקוש לדירות בישראל עלה משמעותית. מחירי הנכסים הנוכחיים בישראל אינם ברי קיימא וזה רק עניין של זמן עד שהם יזנקו שוב. כשזה יקרה, אנשים שהשקיעו את כספם בחו"ל יוכלו למכור את הנכס שלהם ולהרוויח.

הישראלים מחפשים סוג חדש של השקעה שאינה עוסקת רק ברכישת מניות ואג"ח. הם רוצים לגוון את ההשקעות ולרכוש דירה בחו"ל למען הכנסות משכירות וייסוף ערך.

נכס להשקעה:

נכס מסוג זה נרכש בדרך כלל על ידי משקיעים שרוצים להרוויח עליו כסף על ידי השכרתו או מכירתו במחיר גבוה יותר.

נכס מניב:

נכס מסוג זה נקנה מתוך כוונה לייצר הכנסה משכר דירה או ממקורות אחרים כגון שירותים, חניה וכו'.

הישראלים מחפשים סביבה טובה יותר בחו"ל ולהשקיע במשהו שיספק הכנסה יציבה.

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מחפשים הזדמנות השקעה בחו"ל. הרוב המכריע של האוכלוסייה עדיין מתגורר בישראל, אך רבים מהם קנו דירות בחו"ל כדי לשמש כנכס להשקעה.

שיתוף:

עוד מהבלוג

שליחת הודעה

דילוג לתוכן